Rekkefølge for kystgruppens loddefiske

Publisert: av Anette Uddén

Oversikt over trekningslisten for loddefiske. 

Trekningnr Båtnavn Registermerke
1 Knut Olav N -0003-V
2 Forsølværing TF-0031-H
3 Voldnes F -0080-M
4 Flipper VL-0050-AV
5 Frøyhav VL-0009-BR
6 Lofotværing T -0033-T
7 Benjaco VL-0051-K
8 Reinefangst N -0086-MS
9 Einarson TF-0244-SE
10 Silver Bay H -0095-B
11 Arnøytind Senior T -0008-S
12 Asbjørn Selsbane T -0042-T
13 Hepsøhav ST-0001-O
14 Meløyfjord N -0510-ME
15 Barholm VL-0025-ØN
16 Marie M -0008-M
17 Øksnesværing N -0087-Ø
18 NYBYGG N5VR BERG SEN N -9001-VR
19 Orfjord M -0008-AV
20 Sjonglør SF-0051-SU
21 Thea Elise N -0530-MS
22 Dypfjord F -0010-B
23 NYBYGG H5FJ STORDING VL-9001-SD
24 Kystfisk N -0253-Ø
25 Hargo VL-0063-AV
26 Bluefin SF-0012-F
27 Ole Oskar N -0107-V
28 Gunnar K N -0346-Ø
29 Topas M -0100-G
30 Lurøybas N -0114-L
31 Trio N -0216-VR
32 Vikanøy N -0210-BØ
33 Straumbas R -0020-V
34 Meløysund JR N -0005-ME
35 Olagutt N -0007-SO
36 Vårheim N -0250-Ø
37 Båragutt T -0100-T
38 Saga Polaris N -0108-V
39 Andopsværing F -0043-BD
40 Storegg M -0345-A
41 NYBYGG N138Ø MOSKEN N -9004-Ø
42 Emma M -0108-MD
43 Valøytind TR-0045-ND
44 Klara B N -0003-MS
45 Fortuna T -0161-LK
46 Sjohav H -0260-K
47 Remo VN-0012-H
48 Sulebas SF-0100-SU
49 Sørbøen M -0350-SM
50 Skomværhav N -0081-V
51 NYBYGG VL-28-AV KALS VL-9001-AV
52 Hillersøy SF-0246-A
53 Nord-Fugløy TF-0022-L
54 Fyrholm H -0015-B
55 Leander N -0220-Ø
56 Segla T -0050-LK
57 Trondskjær T -0200-LK
58 Vikantind N -0211-BØ
59 Brusøyskjær TR-0400-V
60 Sjarmør VL-0184-SU
61 Argo M -0039-HØ
62 Myrebas N -0169-Ø
63 Skår Senior M -0200-HØ
64 Einar Erlend N -0025-ME
65 Sørøyfisk M -0015-A
66 Johan Berg N -0145-VR
67 NYBYGG N195V MIRANDA N -9001-V
68 Fugløyfjell TF-0004-L
69 Storholm M -0085-HØ
70 Spjæringen Ø -0300-H
71 Arnøytind TF-0008-S
72 Sævar jr M -0200-M
73 Galant VA-0010-S
74 Rowenta N -0003-VV
75 Skulbaren T -0111-T
76 Odane N -0040-Ø
77 Barstein SF-0069-SU
78 Brattholm VA-0021-M
79 Aud Williksen NT-0070-V
80 Ida Amalie N -0300-F
81 Hovden Viking SF-0002-S
82 Storstein TR-0091-AA
83 Havblomst TR-0026-ND
84 Scombrus R -0001-H
85 Risvær N -0300-V
86 Ragnhild Hatland TR-0055-ND
87 Aria M M -0016-HØ
88 Reinebuen N -0090-MS
89 Vikafjord H -0019-B
90 Lise Beate TF-0100-SE
91 Ballstadværing N -0300-VV
92 Wikerøy Senior TF-0024-G
93 Skreigrunn TF-0060-SE
94 Buefjord SF-0045-A
95 Småhaug Senior N -0080-VR
96 Kamilla Grande N -0050-Ø
97 Brattskjær TR-0346-ND
98 Gerd Julie N -0400-V
99 Bøen R -0007-SD
100 Ida Elise N -0033-VV
101 Albacore SF-0003-A
102 Runing M -0121-A
103 Nordhavet T -0001-I
104 AH Senior TF-0100-BD
105 Liaholm M -0011-AV
106 Andøyfisk N -0030-A
107 Radek VL-0072-AV
108 Nystrøm M -0050-MD
109 Bakkeværing TR-0035-ND
110 Skottind N -0150-F
111 Haakon Jr. N -0194-F
112 Hydra TR-0096-ND
113 Barstein VL-0069-SU
114 Anna-Sofie N -0019-MS
115 Vestbris VL-0050-G
116 Osvaldson TF-0175-H
117 Fiskøy N -0067-HR
118 Mina TF-0038-M
119 Krossøy H -0017-BN
120 Skagøysund T -0023-T
121 Jens Kristian TF-0100-A
122 Monsun AG-0003-K
123 Orskjær TR-0029-F
124 Tunfisk H -0180-K
125 Nygård Senior N -0228-F
126 Lofotfangst N -0666-VV
127 Radek 2 H -0002-AV
128 Skolmen N -0025-VV
129 Skoltafjord VL-0153-AV
130 Atløy Viking VL-0055-A
131 Harto M -0061-SØ
132 Hellevig 1 VA-0330-S
133 Brattskjær M -0026-HØ
134 Julie Pauline TF-0066-BD
135 Stødig TF-0234-T
136 Nordsild TF-0003-I
137 Arnøyfjord TR-0030-ND
138 Piraja VA-0095-K
139 Edna Synnøve TR-0018-F
140 Trønderhav TR-0011-IF
141 Slettholmen N -0118-L
142 Øyaskjær N -0450-VR
143 Quo Vadis R -0150-K

 

 

Siste nytt