Årsmøtet

Årsmøtets utsendinger velges blant aktive fiskere i de ulike flåtegrupper. Årsmøtet er satt sammen forholdsmessig etter antall medlemsfartøy i de ulike flåtegrupper, fartøyenes geografiske tilhørighet, eiere/mannskap, og består av 60 utsendinger. 

Årsmøtet bestemmer blant annet lagets vedtekter, velger styret og fastsetter lagsavgift.

Ordinære møter holdes hvert år innen utgangen av juni måned.

Protokoller fra tidligere avholdte årsmøter kan lastes ned fra dokumentlisten på denne siden.

Årsrapport fra 2021 finner du her:

I 2023 avholdes årsmøtet 3. - 4. mai på Hotell The Hub, Oslo

I 2024 avholdes årsmøtet 14. - 15. mai på Radisson Blu Royal Hotel, Bergen

I 2025 avholdes årsmøtet 6. - 7. mai på Clarion Hotel Oslo

 
Inneværende årsmøte er valgt for perioden 2023 - 2026.

RINGNOT                    

                       

Region Nord-Norge - EIERE              

UTSENDING      Egil Sørheim                  HALSA

UTSENDING      Geir Lundberg                GRATANGEN

UTSENDING      Marius Ytterstad            LØDINGEN

                       

Region Nord-Norge - MANNSKAP                  

UTSENDING      Arne Kolbeinshavn         NESTTUN

UTSENDING      Even Bowitz                   EVENSKJER

                       

Region Midt-Norge - EIERE               

UTSENDING      Audhild Hepsø               STEINSDALEN

UTSENDING      Henning Veibust             ÅLESUND

UTSENDING      Jan Andre Stølen           ÅLESUND

UTSENDING      Janne-Grethe S. Aasnæs ÅLESUND

UTSENDING      Per Magne Eggesbø        ÅLESUND

UTSENDING      Ronald Ervik                  ÅLESUND

                       

Region Midt-Norge - MANNSKAP                   

UTSENDING      Anders Remøy               NERLANDSØY

UTSENDING      Eivind Mikal Sævik         BØLANDET

UTSENDING      Håkon Wahl                   BOGØYVÆR

                       

Region Sør-Norge - EIERE                 

UTSENDING      Alf Ove Østervold           TORANGSVÅG

UTSENDING      Astrid Dale                    LEPSØY

UTSENDING      Eirin Beate Roaldsen      EGERSUND

UTSENDING      Gunhild Lie Skålevik      KOLLTVEIT

UTSENDING      Inge Møgster                 BEKKJARVIK

UTSENDING      Jonn Garvik                   LEPSØY

UTSENDING      Kristian Sandtorv           HJELLESTAD

UTSENDING      Marit Hamre                  MANGER

UTSENDING      Mathias Eidesvik            BØMLO

UTSENDING      Ole Inge Møgster           KOLBEINSVIK

                       

Region Sør-Norge - MANNSKAP                    

UTSENDING      Harald Ringdal               STOREBØ

UTSENDING      Ingmar Taranger           TORANGSVÅG

UTSENDING      Ole Anker Hevrøy          BEKKJARVIK

UTSENDING      Stein Magnar Melingen   TORANGSVÅG

UTSENDING      Sverre Rabben               BEKKJARVIK

                       

KYST              

                       

Region Nord-Norge - EIERE              

UTSENDING      Dag Ivar Knutsen           MYRE

UTSENDING      Edvin Einebærholm        HERØY

UTSENDING      Kjell Bjørnar Bakken      BODØ

UTSENDING      Stig Atle Sivertsen         LANDEGODE

UTSENDING      Tommy Dammen           BODØ

                       

Region Nord-Norge - MANNSKAP                  

UTSENDING      Egil Andreas Buschmann DIGERMULEN

UTSENDING      Jan Petter Børresen       BØSTAD

UTSENDING      Lasse Svartis                 INNDYR

                       

Region Midt-Norge - EIERE               

UTSENDING      Arnfinn Arnøy                KOLVEREID

UTSENDING      Espen Nilsen                  DYRVIK

UTSENDING      John Oskar Gustad         KRISTIANSUND

UTSENDING      Lars Helge Saltskår        ALVERSUND

                       

Region Midt-Norge - MANNSKAP                   

UTSENDING      Emma Nicolaysen          OS

UTSENDING      Marie Lending Gullbrå    BERGEN

                       

Region Sør-Norge - EIERE                 

UTSENDING      Dag Jone Tollevik          HAUGESUND

UTSENDING      Gaut Andreas Gautesen  RØVÆR

UTSENDING      Geir Stuve Rommetveit  SAGVÅG

UTSENDING      Jacob Ferkingstad          ÅKREHAMN

UTSENDING      Johnny Magne Sjo         HALSNØY KL

                       

Region Sør-Norge - MANNSKAP                    

UTSENDING      Jan Arve Heggøy            HOLMEDAL

UTSENDING      Katrine Sekkingstad       BEKKAJRVIK

UTSENDING      Pia Glesnes                   TORANGSVÅG

                       

TRÅL              

                       

Hele landet - EIERE               

UTSENDING      Carl Fredrik Aamodt       KRISTIANSAND

UTSENDING      Helge Olav Vikshåland    VEAVÅGEN

UTSENDING      Lars Erik Hopmark         LØRENSKOG

UTSENDING      Stig Arne Sævik             LEINØY

UTSENDING      Ståle Lønning                 BØMLO

UTSENDING      Terje Eriksen                 SKUDENESHAVN

                       

Hele landet - MANNSKAP                   

UTSENDING      Amanda Lovise Eidesvik BØMLO

UTSENDING      Kjell Sivertsen               BØMLO

UTSENDING      Steinar Langåker           STOL